Close
21-100 Lubartów ul.Wierzbowa 36H ( I piętro)
00005a

Stylizacja paznokci na każda okazję

Oferuję stylizację paznokci przy użyciu wysokiej jakości, sterylnych narzędzi, dzięki którym ostateczny efekt zabiegu jest zadowalający, a przy tym zachowane są wszystkie zasady bezpieczeństwa. Jeśli chcesz cieszyć się pięknymi, zadbanymi paznokciami bez konieczności codziennego, samodzielnego ponawiania zabiegów – zapraszam Cię do mnie. Wspólnie wybierzemy rozwiązanie, które będzie Ci odpowiadać najbardziej.

Stylizacja paznokci Lubartów

Wykonuję manicure:

– hybrydowy,

– żelowy,

– przedłużenie żelowe naturalnej, krótkiej płytki.

Zajmuję się doborem odpowiedniej długości oraz kształtu paznokci do Twoich dłoni – tak, by ostateczny efekt prezentował się naturalnie i nie utrudniał Ci codziennego funkcjonowania.

Wiedza i doświadczenie

Podczas mojej pracy z paznokciami odbyłam wiele szkoleń, a także pozyskałam doświadczenie niezbędne do wyboru odpowiednich produktów oraz metody stylizacji paznokci. Każda z nas pracuje w inny sposób i żyje nieco inaczej, a takie kwestie jak ekspozycja manicure na działanie wody czy środków chemicznych wpływa na trwałość stylizacji. Każdorazowo staram się dopasować zarówno zastosowane produkty, jak i technikę wykonania manicure tak, by zapewnić jak najlepszy efekt i trwałość stylizacji.

793 775 484
ul.Wierzbowa 36H ( I piętro)
21-100 Lubartów