Close
21-100 Lubartów ul.Wierzbowa 36H ( I piętro)
home-salon-pedicure-foot-care-treatment-nail-process-professional-pedicures-master-blue-gloves-apply-light-pink-gel-polish

Pedicure

Chcesz, aby twoje stopy były piękne i zadbane przez cały rok? Oferuję zabiegi pedicure, które sprostają nawet wysokim oczekiwaniom.
Będąc klientką, chcesz, aby efekt końcowy był spektakularny, żeby spełniał twoje oczekiwania. Tutaj możesz być pewna, że tak właśnie będzie – stylizacja paznokci Lubartów to rozwiązanie dla Ciebie!

Dbałość

Wykonuję swoją pracę najlepiej jak potrafię, dbam więc nawet o najmniejsze szczegóły. To właśnie dzięki nim całość prezentuje się fenomenalnie. Dobrze wykonany pedicure sprawi, że powierzchnia twoich stóp stanie się miękka, będą one estetyczne, a ty będziesz zachwycona efektem. Opracowanie podeszwy stopy oraz podstawowy pedicure, możesz uzupełnić pięknie wyglądającą hybrydą. Twoje stopy będą w najlepszych rękach.
Do każdej klientki podchodzę indywidualnie. Wszystko jest jak najbardziej dopasowane do twoich potrzeb oraz preferencji.

Profesjonalizm

Zadbam także o bezpieczeństwo. Narzędzia wykorzystywane przy zabiegu będą zdezynfekowane, aby nie wdało się żadne zakażenie. Praca będzie wykonana zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Zabiegi są w pełni bezpieczne, nie musisz obawiać się o niepożądane konsekwencje.
Znajomość produktów pozwoli mi dopasować je dokładnie do twoich potrzeb, dzięki temu możesz być pewna, że wszystko przebiegnie tak, jak tego oczekiwałaś.

793 775 484
ul.Wierzbowa 36H ( I piętro)
21-100 Lubartów