Close
21-100 Lubartów ul.Wierzbowa 36H ( I piętro)
00037

Zdobienia

Jeśli zechcesz, na twoich paznokciach mogą zagościć różnorodne zdobienia. Sprawią one, że Twoje paznokcie będą oryginalne, a Ty będziesz zadowolona z efektów. Stylizacja paznokci Lubartów na wysokim poziomie!

Jak wykonuję zdobienia?

Wszystkie zdobienia, które mogą znaleźć się na twoich paznokciach lub te, które już znalazły się na paznokciach moich klientek, wykonuję ręcznie. Wykonuję pracę rzetelnie. Zdobienia są precyzyjne, zachowuję wysoką dbałość o szczegóły. Zależy mi na zadowoleniu moich klientek, staram się wykonywać moją pracę jak najlepiej.

Jakie stosuję techniki?

Zdobienia, które wykonuję, są różnorodne. Stosuję techniki dostosowane do klientki i jej oczekiwań wobec efektu, jaki chciałaby uzyskać na swoich paznokciach. Ich liczba sprawia, że paznokcie mogą być naprawdę różne, nie będą nudne, a detale sprawią, że będą interesujące i z całą pewnością będą zwracać na siebie uwagę.
Na Twoich paznokciach może się znaleźć taki wzór, jaki tylko zechcesz. Wykonam go z dokładnością i dbałością o szczegóły. Wielość wykorzystywanych przeze mnie technik sprawia, że na Twoich dłoniach może zagościć wzór z naprawdę wielu możliwości. Dzięki doświadczeniu, jakie mam, będą one prezentować się nienagannie.

793 775 484
ul.Wierzbowa 36H ( I piętro)
21-100 Lubartów